Provozovatel webu, společnost Meris MTM s.r.o., Olivova 2096/4, Nové Město, 110 00 Praha 1, IČO: 04513304 , jako správce osobních údajů, zpracovává na tomto webu cookies potřebné pro fungování webových stránek a pro analytické účely a v případě vašeho souhlasu také pro retargeting. Více informací

Doplňky

Jsou to často malé detaily, které rozhodují o celkovém úspěchu, a platí to bezpochyby i v módním světě.

 

V Meris se snažíme o to, aby váš outfit bodoval – ať už ve vaší mysli nebo u okolí. A aby bylo vše opravdu dokonalé, je potřeba zvolit ty správné doplňky.

Kožené rukavice

 

V naší nabídce naleznete rukavice, které jsou vyráběné z prvotřídních italských kůží. Jako materiál jejich podšívek volíme kašmír.

 

Střihy lze vybrat klasické nadčasové nebo trendy sezónní, s podšívkou či zcela bezpodšívkové. Záleží, co Vám padne do oka, a v čem se budou Vaše ruce cítit dobře.

Manžetové knoflíčky

Říká se, že manžetový knoflíček je znamením nejen prestiže, ale především dobrého vkusu a životního postoje. A nejsou to jen pánové, kterých se to týká…

 

V Meris můžete svůj model ozdobit exkluzivními dámskými manžetovými knoflíčky, které se pyšní přírodní perletí a díky jedinečnosti každé z lastur se z každého knoflíčku stává i sběratelský prvek.

 

Dále nabízíme luxusní manžetové knoflíčky s křišťálovými komponenty. Ty se navíc vyrábí v setu s náušnicemi nebo se zdobnými filigrány.

Hedvábné šátky

Hedvábí je materiálem mnoha vlastností – v chladném počasí dokáže příjemně hřát, v horkém létě naopak krásně chladí. Také dobře přijímá vlhkost, kterou následně rychle odpařuje. A co je neméně důležité: skvěle vypadá.

 

V Meris rádi doladíme vybraný outfit šátkem české módní designérky Anny Schwitzer. Kvalita je opravdu jedinečná. Jednotlivé ručně dělané kousky jsou vyráběny ve francouzském Lyonu z twill hedvábí, malovány jsou anglickým inkoustem.