Provozovatel webu, společnost Meris MTM s.r.o., Olivova 2096/4, Nové Město, 110 00 Praha 1, IČO: 04513304 , jako správce osobních údajů, zpracovává na tomto webu cookies potřebné pro fungování webových stránek a pro analytické účely a v případě vašeho souhlasu také pro retargeting. Více informací

Co je made to measure

Made to measure je styl, jakým Vám v Meris připravíme oděv na míru. V ateliéru máme přichystané vzorové střihy halenek, kalhot, kostýmků, šatů či kabátů. Vy si za naší odborné asistence vyberete ten, který Vám nejlépe padne (jak do oka, tak na tělo). Ale tím samozřejmě nekončíme – musíme vyladit veškeré detaily.

 

Společně vybereme typ látky, délku rukávů, barvu podšívky, typ a barvu švů, vyšitý monogram, … možností je spousta. Nejdůležitější je, aby Vám finální outfit perfektně sedl a byl zcela podle Vašich představ.

Proč zvolit Meris?

= > Každý model originálem.

 

= > Žádné kompromisy – oděv zcela podle vlastních přání.

 

= > Příjemné prostředí ateliéru.

 

= > Osobní a profesionální přístup.

 

= > Módní poradenství.

Jak to u nás v Meris chodí?

1) Úvodní schůzka
Rádi Vás kdykoliv přivítáme v příjemném prostředí našeho pražského ateliéru. Na osobní schůzce probereme společně u kávy Vaše módní preference a uděláme si představu o výsledném outfitu. Délku setkání přizpůsobíme Vašim potřebám, v Meris nespěcháme.

 

2) Krejčí v akci
Když je vše naměřeno a doladěno k Vaší spokojenosti, do práce se dají naši profesionální krejčí. Košile je připravena za 3-4 týdny. Kostýmek, šaty, kalhoty či kabát za 4-5 týdnů. Umíme samozřejmě zařídit také expres dodání.

 

3) Vyzvednutí
V momentě, kdy je outfit ušitý, domluvíme si další společnou schůzku. Objeví-li se při finální zkoušce oděvu drobné nedostatky, spolu obratem vše doladíme.

Máte dotaz?

 

 

 

Chcete si domluvit schůzku?

Napište nám.

 

Děkujeme za zprávu.
Ozveme se Vám co nejdříve.

*Pole označená hvězdičkou jsou povinná.

Orientační ceník

Košile, 2 500,-

Kostým (sako a kalhoty), od 15 990,-

Kostým (sako a sukně), od 15 990,-

Sako, od 11 990,-

Sukně, od 3 990,-

Šaty, od 6 990,-

Kalhoty, od 4 990,-

Kabát, od 16 990,-

Plášť, od 14 990,-

 

 

 

 

Aktuální vzorová kolekce

Kolekce 2017