Provozovatel webu, společnost Meris MTM s.r.o., Olivova 2096/4, Nové Město, 110 00 Praha 1, IČO: 04513304 , jako správce osobních údajů, zpracovává na tomto webu cookies potřebné pro fungování webových stránek a pro analytické účely a v případě vašeho souhlasu také pro retargeting. Více informací

Úvodní schůzka v Meris

Rádi se s Vámi setkáme po předchozí domluvě v našem ateliéru, který sídlí v centru Prahy v ulici Pštrossova 1.

 

Od prvního okamžiku se Vám bude věnovat módní poradkyně a stylistka Marie. Abychom odvedli tu nejlepší práci je důležité Vás blíže poznat. Společně s Marií proberete Vaše módní preference, ale třeba také obavy, se kterými se při nákupu oděvu setkáváte.

 

 

 

 

Pokud nám to dovolíte, také rádi poznáme zlehka Vaši osobnost, protože z našich zkušeností víme, že je to rovněž velmi důležitý.

 

Osobně si prohlédnete a následně také vyzkoušíte preferovaný model ze vzorové kolekce. Vybraný střih dotvarujeme přímo na Vaší postavě. Jako další na řadu přichází řešení jednotlivých módních detailů (látka, podšívka, knoflíky, …). V Meris šijeme stylem made to measure. 

Kolik ušití outfitu stojí?

Protože existuje nespočetně mnoho kombinací druhů látek, jednotlivých detailů outfitu a služeb, které v Meris můžete využít, konkrétní ceny a možnosti s Vámi rádi probereme osobně.

 

Nebudeme Vám namlouvat, že jsme nejlevnější – nejsme. Jsme však přesvědčeni, že kvalitu látek, prvotřídní servis a výsledný oděv na míru oceníte, zejména porovnáte-li vše s koupí oděvů v konfekci.

Máte dotaz?

 

 

Chcete si domluvit schůzku?

Napište nám.

 

 

 

Děkujeme za zprávu.
Ozveme se Vám co nejdříve.

*Pole označená hvězdičkou jsou povinná.