Asi každá z nás zná ty okamžiky, kdy si před šatní skříní lámeme hlavu nad tím, co na sebe. Existuje několik tipů, jak tato dilemata rychle vyřešit. Jedním z nich je BÍLÁ KOŠILE.

 

 

Kombinujte s čímkoliv

Košile s dlouhým případně s krátkým rukávem čistě bílé barvy by neměla chybět v šatníku žádné ženy. Dá se totiž skvěle kombinovat, troufneme si říci, opravdu se vším. S kalhotami i sukní – dlouhými či krátkými, úzkými či širšími a hlavně jakékoliv barvy. Je-li chladněji, přes košili přehoďte sako a dílo je dokonáno.

 

 

Je libo šátek?

Košili můžete obléci jednou s rozhalenkou, jindy zase upnutou do posledního knoflíčku. Outfit ozvláštníte, když si uvážete kolem krku šátek nebo třeba dámskou kravatu. Kreativitě se meze nekladou.

 

 

Nejlepší je na míru

Nesmíme však zapomenout na tu nejdůležitější věc – košile, o které tu hovoříme, musí perfektně sedět. A jak toho docílit? Nechte si ji ušít na míru.
A není to jen o perfektním střihu, který umí vyzdvihnout Vaše přednosti. Je to skvělá možnost, jak mít ve svém šatníku zcela originální kousek, který pořídíte za rozumnou cenu.

Vše vyladíme společně: zvolíme si střih, typ límečku a manžet, druh a barvu látky, knoflíky, … Když budete chtít, může košile jako takovou třešničku na dortu nést Vaše iniciály. Kvalitní materiály, které používáme, Vám zaručí, že si košile zachová dlouho svůj tvar a původní vzhled.

 

 

Domluvme si schůzku

Dámy, bílá košile je zkrátka opravdu nutnost. Máte už tu svou šitou na míru doma? Pokud ne, ozvěte se. V Meris se na Vás těšíme. 😉